SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Search
et: Otsing

en: Related terms
et: Seonduvad terminid

en: Arabic
et: Araabia keel

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Debug
et: Siluma

en: Russian
et: Vene keel
