SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Search
fi: Etsi

en: Related terms
fi: Sukulaistermit

en: Search Results
fi: Haun tulokset

en: Arabic
fi: arabia

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Spanish
fi: espanja

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Russian
fi: venäjä

en: External Links
fi: Sivuston ulkopuoliset linkit
