SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Search
he: חיפוש

en: Related terms
he: סיווגים קרובים (ראה גם...)

en: Arabic
he: ערבית

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Debug
he: אתר באגים

en: Russian
he: רוסית
