SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Search
hr: Pretraga

en: Related terms
hr: Povezani pojmovi

en: Arabic
hr: Arapski

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Russian
hr: Ruski
