SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Search
hu: Keresés

en: Related terms
hu: Kapcsolódó kifejezések

en: Search Results
hu: Keresési eredmények

en: Arabic
hu: arab

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Spanish
hu: spanyol

en: Match
hu: Egyezik

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Russian
hu: orosz

en: External Links
hu: Külső hivatkozások
