SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Search
hy: Որոնել

en: Arabic
hy: Արաբերեն

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Russian
hy: Ռուսերեն
