SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Search
is: Leit

en: Related terms
is: Skyld flokkunarorð

en: Search Results
is: Leitarniðurstöður

en: Arabic
is: Arabíska

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Spanish
is: Spænska

en: Russian
is: Rússneska
