SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Search
ja: 検索

en: Related terms
ja: 関連するターム

en: Search Results
ja: 検索結果

en: Arabic
ja: アラビア語

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Match
ja: 一致

en: Debug
ja: デバッグ

en: Russian
ja: ロシア語
