SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Related terms
km: ពាក្យ​ដែល​​ទាក់ទង

en: Arabic
km: អារ៉ាប់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Russian
km: រុស្ស៊ី
