SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Search
ku: گەڕان

en: Arabic
ku: عه‌ره‌بی

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Russian
ku: ڕووسی
