SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Search
lt: Paieška

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: English
lt: Anglų

en: Match
lt: Sutampa

en: Debug
lt: Derinimas
