SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Arabic
ml: അറബി

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍
