SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Related terms
my: ဆက်စပ်သည့် ဝေါဟာရများ

en: Arabic
my: အာရေးဗျ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Spanish
my: စပိန်

en: Russian
my: ရုရှား
