SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Spanish
ne: स्पेनिश
