SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Search
nn: Søk

en: Arabic
nn: Arabisk

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Spanish
nn: Spansk

en: Match
nn: Samsvar

en: Russian
nn: Russisk
