SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Arabic
pa: ਅਰਬੀ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ
