SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Search
ps: لټون

en: Arabic
ps: عربي

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Russian
ps: روسی
