SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Arabic
ta: அரேபிக்

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Russian
ta: ரஷ்யன்
