SKOS Explorer (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Arabic
ug: ئەرەپچە

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Russian
ug: رۇس تىلى
