SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Search
az: Axtarış

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Debug
az: Debaq
