SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Language
hi: भाषा

en: Search
hi: खोज

en: Related terms
hi: संबंधित संदर्भ

en: Arabic
hi: अरबी

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Debug
hi: डिबग

en: Russian
hi: रूसी
