SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Search
ka: ძიება

en: Arabic
ka: არაბული

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Spanish
ka: ესპანური
