SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Search
nl: Zoeken

en: Related terms
nl: Gerelateerde termen

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Arabic
nl: Arabisch

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Chinese
nl: Chinees

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Russian
nl: Russisch

en: External Links
nl: Externe links
