SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Search
oc: Recercar

en: Related terms
oc: Tèrmes ligats

en: Arabic
oc: Arabi

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Chinese
oc: Chinés

en: Debug
oc: Depuracion

en: Russian
oc: Rus

en: External Links
oc: Ligams extèrnes
