SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Search
pl: Szukaj

en: Related terms
pl: Powiązane terminy

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Arabic
pl: Arabski

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Match
pl: Pasuje

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Russian
pl: Rosyjski (terroryści)
