SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Related terms
sk: Príbuzné termíny

en: Exact match
sk: Presná zhoda

en: Arabic
sk: Arabčina

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Match
sk: Zhoda

en: Debug
sk: Ladenie

en: Russian
sk: Ruština
