SKOS Explorer (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Search
te: వెతుకు

en: Related terms
te: సంబంధిత పదాలు

en: Arabic
te: అరబిక్

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Chinese
te: చైనీస్

en: Russian
te: రష్యన్

en: External Links
te: బయటి లంకెలు
