SKOS Explorer (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Search
uk: Пошук

en: Related terms
uk: Пов’язані терміни

en: Exact match
uk: Точний збіг

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Arabic
uk: Арабська

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Chinese
uk: Китайська

en: Match
uk: Збігається

en: Debug
uk: Зневадження

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Search term
uk: Ключове слово

en: External Links
uk: Зовнішні Посилання

en: presets
uk: набори налаштувань

en: preset
uk: набір налаштувань

en: No matches
uk: Немає збігів
