Sky (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Block title
eo: Titolo de la bloko

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Links
eo: Ligiloj

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Site slogan
eo: Slogano de retejo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Red
eo: Ruĝa

en: Color scheme
eo: Kolorskemo
