Sky (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Site name
ht: Non sit la

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal
