Sky (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Categories
oc: Categorias

en: Links
oc: Ligams

en: Help
oc: Ajuda

en: Background
oc: Rèireplan

en: Titles
oc: Títols

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Site name
oc: Nom del site

en: Site slogan
oc: Eslogan del site

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Red
oc: Roge

en: Color scheme
oc: Esquèma de couleurs

en: Purple
oc: Violet

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
