Sky (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Categories
ro: Categorii

en: Links
ro: Legături

en: Help
ro: Ajutor

en: Background
ro: Fundal

en: Titles
ro: Titluri

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site slogan
ro: Sloganul sitului

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Red
ro: Roșu

en: Color scheme
ro: Schemă culori

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Highlighted
ro: Evidențiat
