Sky (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Site slogan
ur: سائیٹ کا سلوگن
