Sky (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Site slogan
am: የድረ ገጽ መፈክር

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Color scheme
am: የቀለም ሙሉ ምስርት

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ
