Sky (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: Categories
bs: Kategorije

en: Help
bs: Pomoć

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Color scheme
bs: Šema boja

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija
