Sky (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: Sky
kn: ಆಕಾಶ
