Sky (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Links
be: Спасылкі

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site slogan
be: Слёган сайту

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Color scheme
be: Схема колераў

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Highlighted
be: Выдзелены
