Sky (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Links
fi: Linkit

en: Help
fi: Ohje

en: Background
fi: Tausta

en: Titles
fi: Otsikot

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site slogan
fi: Sivuston iskulause

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Red
fi: Punainen

en: Color scheme
fi: Värivalikoima

en: Purple
fi: Violetti

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki
