Sky (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Categories
gl: Categorías

en: Links
gl: Ligazóns

en: Help
gl: Axuda

en: Titles
gl: Títulos

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site slogan
gl: Eslogan do sitio

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Red
gl: Vermello

en: Color scheme
gl: Esquema de cores

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Highlighted
gl: Resaltado
