Sky (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: Categories
hr: Kategorije

en: Links
hr: Poveznice

en: Help
hr: Pomoć

en: Background
hr: Pozadina

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Highlighted
hr: Istaknuto
