Sky (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Categories
jv: Kategori

en: Links
jv: Tautan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Site slogan
jv: Sesanti situs

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Color scheme
jv: Warna skema

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
