Sky (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Help
ml: സഹായം

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്
