Sky (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Categories
sr: Категорије

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Site slogan
sr: Крилатица сајта

en: Footer
sr: Подножје

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Main navigation
sr: Главна навигација
