Sky (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Links
gu: કડીઓ

en: Help
gu: મદદ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ
