Sky (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Block title
hi: ब्लॉक का शीर्षक

en: Categories
hi: वर्ग

en: Links
hi: लिंक

en: Help
hi: मदद

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Site slogan
hi: निर्माण - स्थान का नारा

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Color scheme
hi: रंग योजना

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
