Sky (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Block title
hu: Blokk címe

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Help
hu: Súgó

en: Background
hu: Háttér

en: Titles
hu: Címek

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Site name
hu: A webhely neve

en: Site slogan
hu: Webhely jelmondata

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Red
hu: Vörös

en: Color scheme
hu: Színséma

en: Purple
hu: Bíbor

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Sky
hu: Ég

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv
