Sky (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Categories
nl: Categorieën

en: Background
nl: Achtergrond

en: Titles
nl: Titels

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Red
nl: Rood

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Purple
nl: Paars

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Page Top
nl: Paginakop

en: Page Bottom
nl: Paginavoet

en: Sky
nl: Lucht

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk
