Sky (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Help
nn: Hjelp

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Color scheme
nn: Fargeskjema

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Highlighted
nn: Utheva
