Sky (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Links
th: ลิงก์

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Site slogan
th: สโลแกน

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Navigation
th: นำทาง

en: Red
th: แดง

en: Color scheme
th: ชุดสี

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง
