Sky (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Background
ug: تەگلىك

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Site name
ug: بېكەت نامى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Red
ug: قىزىل

en: Purple
ug: بىنەپشە
